Centrum Diagnostyki Onkologicznej ONKO - MED

Długa 38
31-146 Kraków

(12) 634 06 49

http://onkomed-krakow.pl/

Profilaktyka onkologiczna

Polska znajduje się w grupie państw, w których zbyt mało osób korzysta z porad specjalistów w ramach profilaktyki onkologicznej. Na przykład: aż 14,1% Polek nigdy w życiu nie robiło cytologii, a jedynie 58,7% kobiet bada się regularnie.

Dla porównania: w USA regularnie wykonuje cytologię aż 90% kobiet, a w Wielkiej Brytanii – 80%*. A przecież często wystarczą proste, bezinwazyjne badania, które wykona lekarz onkolog, ginekolog czy dermatolog, by wykluczyć chorobę lub rozpoznać ją we wczesnym, wyleczalnym stadium.

Badanie profilaktyczne to najlepsza droga do zachowania dobrego zdrowia

Zamiast życia w niepewności lub bagatelizowania niepokojących objawów, lepiej zadbać o własne zdrowie. Doświadczony, dobry onkolog oraz lekarze różnych specjalizacji z Centrum ONKO-MED w Krakowie pomogą w tym Państwu oraz doradzą najlepszą ścieżkę ewentualnego leczenia.

Po przeprowadzeniu specjalistycznej diagnostyki onkologicznej na Państwa pytania i wątpliwości odpowiedzą lekarze specjaliści – między innymi: onkolog, ginekolog. Kraków, ul. Długa 38 to adres naszego Centrum Diagnostyki Onkologicznej ONKO-MED. Część z wykonywanych przez nas porad i badań jest bezpłatna (świadczona w ramach kontraktu z NFZ).