Szpital LUX MED

Puławska 455
02-676 Warszawa

22 431 20 59

http://www.luxmed.pl/

Szpital LUX MED został uruchomiony w sierpniu 2010 roku. Placówka mieści się przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie. Z usług szpitala można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. W ofercie znajdują się zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, urologicznej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej oraz ortopedii, ginekologii, laryngologii, badania diagnostyczne, endoskopia przewodu pokarmowego. Nasi specjaliści prowadzą konsultacje specjalistyczne kwalifikujące do zabiegów operacyjnych, a także konsultacje pooperacyjne w przychodni mieszczącej się w szpitalu. Udzielamy pomocy w stanach nagłych (usługi z zakresu chirurgii i ortopedii) w zakresie możliwym do wykonania w obrębie pomocy ambulatoryjnej.
Szpital dysponuje komfortowo wyposażonymi salami jednoosobowymi i dwuosobowymi, wyposażonymi w indywidualne łazienki, telewizor i podłączenie do Internetu.
Pacjentom, przez cały pobyt w szpitalu, może towarzyszyć rodzina. W przypadku dzieci, rodzic może także wejść na salę operacyjną i być z maluchem do momentu uśpienia tak, aby zmniejszyć stres.
O bezpieczeństwo i komfort Pacjentów troszczy się zespół znakomitych specjalistów, a kwalifikacje personelu pomocniczego gwarantują najwyższy poziom diagnostyki i leczenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szpitala LUX MED i skorzystania z jego usług.

Informacja dodatkowa.
„Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.”

Oferta placówki (430 zabiegów):

Nazwa Cena
Operacja żylaków kończyn dolnych fala radiowa - VNUS - dwie kończyny Operacje żył i tętnic
Rekonstrukcja wrastajacego paznokcia - kostka Arkady mały zakres Medycyna Estetyczna i Kosmetologia
Surgilift (poprawa kondycji skóry) Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

560,98 zł

zobacz oferty
Wypełniacz Restylane Vital Light amp. Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

609,76 zł

zobacz oferty
Amputacja dwóch palców dodatkowych Chirurgia urazowa (Traumatologia) i Ortopedia
Amputacja jednego palca dodatkowego Chirurgia urazowa (Traumatologia) i Ortopedia
Amputacja trzonu macicy Ginekologia i Położnictwo
Appendektomia Chirurgia
Appendektomia laparoskopowo Chirurgia
Artroskopia stawu barkowego Operacje barku