Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

Korczaka 1
58-400 Kamienna Góra

(75) 64 59 684

http://dcrnzoz.com.pl/

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji może poszczycić się ponad stuletnią tradycją. Na przestrzeni tych lat, szpital ulegał wielu przekształceniom. Obecnie funkcjonuje, jako jedna z wiodących placówek, która specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu. Świadczenia są udzielane tutaj odpłatnie, jak również w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, co sprawia, że każdy może skorzystać z usług Centrum. Placówka położona jest w zacisznym miejscu z dala od ulicznego hałasu, a to sprzyja szybszemu powrotowi do zdrowia. Strona internetowa ośrodka oferuje liczne informacje, wśród nich, wiadomości pomocne pacjentowi przed przyjęciem do szpitala. Ponadto Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji ceni sobie wysoką jakość usług, co ma odzwierciedlenie w certyfikatach, które zostały przyznane placówce. Wszelkie inicjatywy podejmowane są, aby sprostać wymaganiom wszystkich pacjentów.

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Spółka z o.o.

ul. Janusza Korczaka 1, 58-400 Kamienna Góra

tel.: +48 75 6459 600 centrala telefoniczna

fax.: + 48 75 6459 601 sekretariat

e-mail : dcr@dcr.org.pl

strona : http:// www.dcr.org.pl

Cena zabiegów nie ujętych w katalogu ustalana jest na podstawie  aktualnego Katalogu grup stanowiącego zał. do Zarządzenia Prezesa NFZ    ( liczba pkt x 70,00 zł).

UWAGA! W przypadku przedłużenia ustalonego max. czasu hospitalizacji koszty pobytu ponosi pacjent- cena osobodnia wraz z wyżywieniem wynosi 300,00 zł.

Obowiązuje od 01.10.2014 roku