Medycyna Prywatna UJASTEK

Ujastek 3
31-752 Kraków

(12) 293 09 98

http://www.mp.ujastek.pl/

O Szpitalu

Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy placówką nowoczesną, zapewniającą Pacjentom kompleksową opiekę. Doświadczony i ceniony w środowisku medycznym zespół specjalistów, najwyższej klasy wyposażenie medyczne oraz świadomość współczesnych potrzeb Pacjentów pozwala nam na spełnianie wysokich oczekiwań stawianych przed tego typu placówkami.

W naszym Szpitalu zapewniamy opiekę nad kobietami oczekującymi potomstwa od pierwszych tygodni ciąży aż do momentu rozwiązania. Prowadzimy trzy komplementarne Oddziały – Oddział Ginekologii i Patologii Ciąży, Oddział Położniczo-Ginekologiczny oraz Oddział Neonatologiczny zapewniając bezpieczeństwo i dostęp do holistycznej opieki zarówno Mamie, jak i Jej Dziecku.

Spośród innych Szpitali Małopolski wyróżnia nas najwyższy, III stopień referencyjności Oddziału Neonatologicznego, oznaczający najwyższe kompetencje i uprawnienia do opieki nad najtrudniejszymi przypadkami patologii noworodka. W Oddziale Neonatologicznym Szpitala UJASTEK, posiadającym w pełni wyposażoną Intensywną Terapię Noworodka, przebywają mali Pacjenci wymagający diagnostyki i terapii zarówno z przedwczesnych porodów, jak i noworodki urodzone o czasie z wrodzonymi chorobami.

W codziennej pracy kierujemy się 3 zasadami:

bezpłatnie

Dzięki kontraktowi z NFZ wszystkie procedury świadczone w naszym Szpitalu, w tym również porody w znieczuleniu zewnątrzoponowym, są bezpłatne dla osób objętych ubezpieczeniem zdrowotnym.

bezpiecznie

Nad zdrowiem Mamy i Maluszka czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel wspierany nowoczesnym sprzętem medycznym.

bez bólu

Mamy nie muszą obawiać się bólu. Dzięki znieczuleniu poród w naszym Szpitalu pozostaje w pamięci jako piękne i wzniosłe wydarzenie.

W Oddziale Położniczo-Ginekologicznym każdego dnia przychodzi na świat Szczęście. Rodzącym Pacjentkom zapewniamy nowoczesne sale porodowe z regulowanymi łóżkami porodowymi, z wysoko wyspecjalizowanymi stanowiskami dla noworodków. Każda sala porodowa połączona jest z salą przedporodową skąd Pacjentka przechodzi w II okresie porodu. Sala przedporodowa służy tylko jednej Pacjentce gwarantując pełną intymność. Sale wyposażone są w udogodnienia pozwalające na poród z osobą towarzyszącą.

Opiekę nad ciężarnymi Pacjentkami u których wystąpiły powikłania przekraczające możliwości opieki ambulatoryjnej, obejmują lekarze Oddziału Ginekologii i Patologii Ciąży. Zespół Oddziału prowadzi szczegółowy monitoring stanów zagrożenia ciąży na każdym etapie jej trwania dokładając wszelkich starań w poprowadzeniu Pacjentki aż do szczęśliwego rozwiązania. Lekarze tego Oddziału posiadają wysokie kompetencje również w zakresie zabiegów laparoskopowych, diagnostyki oraz leczenia nietrzymania moczu, a także w diagnostyce hiperprolaktynemii.

Obok zabezpieczenia szpitalnego oferujemy dostęp do specjalistycznych badań, w tym echokardiografii płodu, badań analitycznych, badań KTG. Warto podkreślić, że jako jeden z nielicznych Szpitali w Polsce posiadamy innowacyjny technologicznie wysokopolowy rezonans magnetyczny sprzężony z inkubatorem wyposażonym w respirator oraz aparaturę umożliwiającą monitorowanie funkcji życiowych wcześniaków i noworodków w ciężkim stanie. Rozwiązanie to jest zaawansowaną metodą obrazowania najmłodszych Pacjentów gwarantującą precyzje i dokładność wykonywanych badań.

Szacunek i troska połączone z wiedzą i technologią medyczną stanowią o naszym wspólnym sukcesie przychodzącego na świat Szczęścia.

Oferta placówki (40 zabiegów):

Nazwa Cena
Badanie holterowskie EKG Diagnostyka chorób serca
Badanie okulistyczne dziecka Konsultacje specjalistyczne
Echo serca Badania dopplerowskie naczyń
Echo serca dziecka Diagnostyka
Echo serca płodu Badania dopplerowskie naczyń
EKG +opis Diagnostyka chorób serca
EKG Spoczynkowe Chirurgia sercowo-naczyniowa (Kardiochirurgia)
Ekg wysiłkowe Diagnostyka chorób serca
Konsultacja specjalisty chirurga ogólnego Konsultacje specjalistyczne
Konsultacja specjalisty chirurga ortopedy Konsultacje specjalistyczne