UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum Medyczne & UNICARDIA Specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń

Kluczborska 15
31-271 Kraków

12 626 08 08
663 08 08 08
667 08 08 08

http://www.unicardia.pl/kontakt.html

UNICARDIA to nowoczesne i wyspecjalizowane Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń oraz UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum Medyczne, które powstało jako siostrzana placówka oferującą pomoc w innych dziedzinach medycyny poza chorobami układu krążenia. Najwyższa jakość oferowanych usług oraz ukierunkowanie na indywidualne potrzeby zgłaszających się do nas osób gwarantuje pełną satysfakcję naszych Pacjentów.

O jakości naszych usług świadczy przede wszystkim najwyżej wykwalifikowana kadra medyczna, specjalizująca się niemalże we wszystkich dziedzinach medycyny – od od najtrudniejszych przypadków w zakresie chorób układu krążenia, chirurgii naczyniowej, poprzez konsultacje u specjalistów takich jak gastrolog, endokrynolog, hematolog, onkolog, reumatolog i wielu innych.
Najnowocześniejszy sprzęt oraz estetyczne i nowoczesne wyposażenie wnętrz zapewniają komfort, rzetelność wykonywanej diagnostyki oraz bezpieczeństwo.

Prowadzisz aktywny tryb życia? Masz trudności z wygospodarowaniem czasu na wizytę u specjalisty?
UNICARDIA & UNIMEDICA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, dostosowując terminy wizyt do indywidualnych możliwości czasowych naszych Pacjentów, uwzględniając jednak przede wszystkim ich aktualny stan zdrowia.

Największe znaczenie przykładamy jednak do przypadków niespodziewanych, kiedy to zdrowie i samopoczucie chorego ulega nagłemu pogorszeniu – fachowa pomoc zostaje udzielona najszybciej, jak to tylko możliwe.

UNICARDIA & UNIMEDICA odznacza się indywidualnym podejściem do pacjentów, połączonym z wysokiej jakości serwisem oraz niewymuszoną serdecznością. U nas Pacjent znajdzie nie tylko przyjazną atmosferę towarzyszącą badaniom, ale również najwyższy profesjonalizm.

Oferta placówki (21 zabiegów):

Nazwa Cena
Badanie holterowskie ciśnienia krwi Diagnostyka chorób serca
Badanie holterowskie EKG Diagnostyka chorób serca
Biopsja cienkoigłowa (BAC) zmian podejrzanych onkologicznie USG
Doppler tętnic szyjnych Badania dopplerowskie naczyń
Echo serca Badania dopplerowskie naczyń

130-150 zł

zobacz oferty
Konsultacja dermatologiczna z dermatoskopem Konsultacjaa dermatologiczna z dermatoskopem
Konsultacja ginekologiczna + USG Konsultacja ginekologiczna

170-200 zł

zobacz oferty
Konsultacja onkologiczna Konsultacje specjalistyczne

150-300 zł

zobacz oferty
Konsultacja Profesorka - chirurga onkologi Konsultacja chirurgiczna-onkologiczna
Konsultacja Profesorska - onkologiczna Konsultacja onkologiczna