O nas

CenaZabiegu.pl, jest unikalnym portalem, który powstał, po to, aby pacjenci, którzy  mają prawo do informacji o kosztach świadczeń wykonywanych przez placówki medyczne, mieli łatwy do nich dostęp.

       CenaZabiegu.pl to innowacyjny serwis informujący o cenach zabiegów, operacji, procedur diagnostycznych, leczniczych, a także rehabilitacyjnych, kosmetycznych i estetycznych dostępnych na polskim rynku medycznym.

Jesteśmy wiarygodnym źródłem informacji, opartym na rzetelnych wiadomościach pochodzących bezpośrednio od współpracujących z nami jednostek ochrony zdrowia- szpitali, centrów medycznych oraz gabinetów i przychodni.

Dzięki nam, cena żadnego zabiegu nie będzie dla  pacjenta zaskoczeniem. Tym bardziej, że publikacja cennika usług jest prawnym obowiązkiem podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

Przyjazna formuła serwisu i intuicyjnej wyszukiwarce w kilka sekund znajdziecie Państwo informacje niezbędne do podjęcia decyzji o tym, gdzie i za ile można wykonać interesujący pacjenta zabieg.

Zawartość portalu:

Informacje o cenie prawie 2 000 zabiegów w 46 miastach, m.in. w zakresie:

Diagnostyki
Kosmetologia
Chirurgii ogólnej
Chirurgii plastycznej
Stomatologia
Ginekologia
Kardiologii inwazyjnej
Konsultacji specjalistycznych
Ortopedii
Laryngologii
Rehabilitacji
Urologii
Szczepień ochronnych

Odbiorcy portalu:

Pacjenci
Tysiące lekarzy rodzinnych i specjalistów w całej Polsce
Prywatni ubezpieczyciele
Organizatorzy turystyki medycznej
Eksperci i uczelnie w Polsce

Nasze statystyki:

Wedle statystyk, które przeprowadzamy da się zauważyć spory wzrost odsłon naszej strony. Od początku stycznia do końca czerwca mieliśmy ponad 60 tys. użytkowników i 200 tysięcy odsłon naszej strony. Można uznać to za ogromny sukces biorąc pod uwagę to, że portal jest stosunkowo młody jeśli chodzi o swoje funkcjonowanie.

Zapraszamy do korzystania z portalu CenaZabiegu.pl